kategorie
výrobci

LEGO® Avatar 75578 Dům kmene Metkayina na útesu

0% (0 hodnocení)
Momentálně vyprodáno
1 749,00 Kč
katalogové číslo: 75578
EAN: 5702017421902
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:1 445,45 Kč
cena vč. DPH:1 749,00 Kč
katalogová cena:1 999,00 Kč
sleva z katalogové ceny:250,00 Kč (12.51%)
popis
Věk a zájmy
návody a videa
diskuze
Model domu kmene Metkayina na útesu LEGO® Avatar

Model domu kmene Metkayina na útesu LEGO® Avatar

Fanoušci filmů Avatar si jistě zamilují toto ztvárnění domu klanu Metkayina z filmu Avatar: Cesta vody. Obsahuje 4 minifigurky.

Zábava začíná po otevření krabice

Zábava začíná po otevření krabice

Děti a filmoví nadšenci si mohou užít zábavné stavění, prožít filmové okamžiky, připomenout si epické scény a hrát vlastní příběh.

LEGO® Avatar Dům kmene Metkayina na útesu

Dům kmene Metkayina

Dům kmene Metkayina

Detailní prvky v interiéru zahrnují kuchyň a místo na spaní.

Korálový útes na Pandoře

Korálový útes na Pandoře

Objevte jeskyni pod vodou se svítícími rostlinami.

4 postavy Avatar

4 postavy Avatar

Obsahuje minifigurky Neytiri, Kiri, Ronal a Tonowari.

Nový digitální svět stavění

Nový digitální svět stavění

Stavitelé mohou přibližovat, otáčet a sledovat svůj pokrok pomocí zábavné a intuitivní aplikace LEGO® Builder.

Další sběratelské stavebnice

Další sběratelské stavebnice

Stavebnici můžete kombinovat s ostatními modely z řady LEGO® Avatar a postavit si vlastní Pandoru (sady prodávány samostatně).

Věk: 9+, 528 dílků

"Stavebnice Dům kmene Metkayina na útesu (75578) od LEGO® Avatar uchvátí fantazii všech nadšených příznivců filmu Avatar od 9 let. Model zachycuje obydlí kmene Metkayina zasazená do obřích mangrovníkových stromů na měsíci Pandora nad barevnými korálovými útesy. Děti a filmoví nadšenci si mohou připomenout oblíbené okamžiky z filmu Avatar: Cesta vody, vymýšlet si dynamické scény nebo si přehrávat příběhy s minifigurkami Neytiri, Kiri, Ronal a Tonowarim. Interaktivní stavitelský zážitek Součástí jsou srozumitelné obrazové pokyny a aplikace LEGO Builder, která obsahuje digitální návod na stavění s intuitivními nástroji přibližování a otáčení, aby si uživatelé mohli během stavění vizualizovat modely ze všech úhlů. Na hraní i na výstavku Stavebnice z řady LEGO Avatar přinášejí ikonická vozidla, stroje, stvoření a postavy v inspirativním mimozemském prostředí. Jsou ideální pro tvůrčí hraní a modely zároveň představují úchvatný výstavní kus v jakékoli místnosti. Sbírejte a kombinujte stavebnice od LEGO Avatar, rozšiřte své herní možnosti nebo si postavte vlastní verzi měsíce Pandora." "• Přeneste děti a filmové nadšence na měsíc Pandora s tímto modelem LEGO® Avatar • Replika LEGO® domu kmene Metkayina na útesu se 4 minifigurkami postav z filmu Avatar • Věnujte se nápaditému hraní nebo si přehrávejte scény z filmu Avatar: Cesta vody • Zábavný dárek k narozeninám nebo jakékoli příležitosti pro fanoušky filmu Avatar od 9 let • Hlavní dům měří přes 19 cm na výšku a 41 cm na šířku • Mezi doplňky LEGO® najdete kanoi, pádlo a Tonowariho oboustranné kopí • Obsahuje jak tištěný,tak digitální interaktivní návod na stavění • Kombinujte modely z řady LEGO® Avatar a vytvořte si vlastní verzi měsíce Pandora • Všechny stavebnice LEGO® splňují přísné oborové standardy kvality • Akční stavebnice LEGO® Avatar splňuje přísné bezpečnostní normy"

Věk09+
Oblast zájmuAvatar
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Pro hladký průběh Vašeho nakupování používáme tzv. cookies. Díky nim si pamatujeme, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty, jestli jste přihlášeni a podobně. Pomáhají nám také v analýzách, které používáme k dalšímu zlepšování našeho eshopu a vyhodnocování reklamních kampaní.

Potřebujeme ale váš souhlas s jejich zpracováváním.

 

Přijmout vše
Nastavení
Odmítnout